Shes Banes ne Breg Diellit

Shitet nga: Vs 07 Sht 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1
Kati i 9-72m2 ka kete renditje
2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
shpajz
ballkon
banjo
cimi 590m2
e garshme kete muaj
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim