Shes Banes

Shitet nga: Drin Gashi 16 Dhj 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Germi
Sipërfaqe: 120 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Prishtinë
Shes dhe boj ndrrim banes 96 m2 Brenda,24 m2 ballkon gjithsej 120 m2.Banesa ka sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi ballkon dhe banjo.banesa gjendet rruges per germi ne "SOFALI " afer fakultetit American"AUK".banesa eshte me dokumentat ne rregull ne emer Tim.boj ndrrim edhe me Vetur ose me banes ma te Vogel.pres blers serioz per me shum.
viber tel:049-897-224 ose 044-159-975. Musaj Gashi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim