Shes Banes

Shitet nga: Albulana 07 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.Beqir Kastrati,Prishtine
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Rr.Beqir Kastrati ndertesa e Pozhegu Brothers banesa posedon nje dhom gjumi ,dhome ditore dhe kuzhine si dhe dokumentacionin dhe pranimin teknik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim