Shes Banesa me mundesi pagese per 36 muaj paKAMA..

Shitet nga: BURIM 18 Pri 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Kompleksi do te ketë park dhe parking si dhe këndin e lojërave për fëmijë.
Kompleksi me i ri ne MATI 1me standarde evropiane....çmimet me te lira (jashtëzakonisht te arsyeshme)

Banesat punohen:

FASADA: Punohet me izolim termik, akustik dhe është e përjetshme.
DRITARET: Plastikë, PVC Gjermane.
DYERT: Gjermane.
Dyshemeja: Laminat
INSTALIMI I UJIT: I tere instalimi i ujit dhe ngrohjes është I kompanisë “REHAU” , Gjermane.
UJE: Furnizimi me uje 24 ore.
NGROHJE QENDRORE:
ASHENSORET: “KLEEMANN” Gjerman, 750kg, me bateri / ka qasje deri ne garazhe.
TELEFON/INTERNET: Çdo banese ka telefon( interphon) , internet dhe TV kabllor.
INTERFONI: Banesat janë te pajisura me interfon.
Si dhe mirëmbajtja e kompleksit banesor gjithashtu.
çmimi eshte jashtëzakonisht i volitshëm si dhe me forma pagese shume te arsyeshme
per detaje shtes mund te me kontaktoni ne tel. +37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim