Shes Banesat 103m2, 43m2, dhe 65m2

Shitet nga: Fahri Bytyqi 13 Jan 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagjja e spitalit
Sipërfaqe: 103 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shes Banesat ne lagjen e spitalit afer shkolles fillore pavarsia, banesat jane ne ndertim e siper:

Banesa 103m2 eshte ne katin e 7

Banesa 43m2 dhe banesa 65m2 me mundesi zgjedhje nga kati 3 deri kati 8 sipas deshires


Info: 045527815
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim