Shes Banese 5 dhomeshe ne Dardani Prishtine

Shitet nga: Banese 16 Sht 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 117 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen 5 dhomeshe ne Dardani afer stacionit te autobuseve, banesa eshte prone e imja qe nga fillimi ( vitet e 80-ta kur eshte ndertu) banesa eshte e renovuar teresishte, poashtu e izoluar me steriopor te gjitha muret e jashtme, banesa ka 1 sallon, 4 dhoma gjumi, kuzhinen, dy banjo dhe ballkonin shume te madh, banesa eshte ne nje vend ideal per te jetuar eshte ne katin e IV, ne ndertese jetojne vetem 14 banore gje qe eshte shume ndertese e qete ja vlen ta shikoni, eshte me dokumentacion te rregullt me flete poseduese bartja munde te realizohet shume shpejt.
Vlen te theksohet se banesa ka dy shkollat fillore vetem 5 minuta, shkollen Xhemajl Mustafa dhe Dardania, poashtu ka qasje shume te lehete ne autostrade, stacionin e autobusave 5 minuta.
Banesa ka 117 metra neto.

Qmimi 120 mije euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim