Shes Banese Ne Ulpian

Shitet nga: blerinakrasniqi77@hotmail.com 11 Nën 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 37 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banese ne lagjen Ulpiana ka pozite shume te mire dhe casje me te gjitha institucionet me largesi deri ne 5 Min me :Shkollen fillore Hasan Prishtina,me cerdhen afer restoran Simphony,me ambulanten,barnatoret,tregun e gjelbert,posten,stacionin lokal te autobuaeve te te gjithe linjave,me Kampusin Universitar Prishtines,etj.
Ka dokumentacion te rregullt me nje pronar per 45 vite ,teresisht e renovuar ,kati i trete dhe fqinjesi te mire.
Ka kete strukture;Dhome gjumi,kuzhine me mini sallon,banjo,koridor,shpajz .
Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne be numrin e tel 044 888 835
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim