Shes Banesen

Shitet nga: Shefqet 22 Jan 22:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Prishtinë Mati 1
Banesat kan 83 m dhe 55 m
Bajm ndrrim edhe me ndonjë vetur
044453134
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim