Shes Banesen me 132m2

Shitet nga: Burim 22 Krr 10:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 156 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shitet duplexi me 132m2 me 2 dhoma gjumi, 2 banjo, depo, teras, kuzhin e ndar nga qendrimi ditor etj etj.
Kompleksi banesor ka hapsir te mjaftueshme parkuese, pishin, hapsir gjelberuese si dhe kendin e lodrave per femij.
Çmimi i arsyeshem,
Per info shtes rreth ofertes mund te me kontaktoni
ne +38649231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim