Shes Banesen me 50m2 te Grandi

Shitet nga: BURIM 18 Pri 10:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender te Prishtine, prapa picerise Aurora, 50 m nga Hoteli Grand. Banesa ka 50 m2, gjendet ne katin e III-te, ka Sallonin me kuzhine, dhomen e fjetjes, banjon dhe dy terrasa. Banesa eshte komplet e renovuar dhe mobiluar.
per detaje shtes mund te me kontaktoni edhe ne viber +37744231894
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim