Shes Banesen me 93m2 te shkolla pavaresia

Shitet nga: BURIM 28 Mar 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 93 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne katin e 6 te shkolla pavaresia e gatshme per banim me nje çmim tejet te volitshem ne krahasim me qualitetin e baneses.
banesa ka 2 dhoma gjumi, 2 banjo si dhe qendrim ditor i cilii eshte i orjentuar me pamje Jug-Perendim

per detaje shtes mund te me kontaktoni ne: +37744231894 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim