Shes Banesen në Bregun e diellit (Mati 1), 92 m2..

Shitet nga: Banesa 18 Maj 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Prishtinë
URGJENT shes banesën në Bregun e diellit - Mati I, 92 m2 (neto), në rrugën "B", kati i 4-të, e mobiluar, afër ambulantës. Banesa ka leje ndertimi dhe është shume funksionale. Ka dy dhoma gjumi, sallon me qëndrim ditor, kuzhinë, ballkon dhe shpajz. Ndërtesa ka parking të mjaftueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim