Shes Banesen në qendër të Prishtinës

Shitet nga: Fatlumi 15 Maj 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Gustav Majer nr. 118/21111
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes Banesen e mobiluar në qendër të Prishtinës – Tek Parku i Qytetit

Adresa: Rr: Gustav Majer 8/2; Kati: II, Prishtinë

Madhësia e banesës është 65 m2;

Në përbërje të:
1 Mega Sallon ditor;
1 Kuzhinë komplet;
1 Dhomë gjumi;
1 Korridor;
1 Banjo (banjo është me vaske);
1 Ballkon.

Banesa është në katin e II-re, e rehatshme dhe shumë e përshtatshme për jetesë, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, pa kthina e shtylla dhe rezistonte ndaj zhurmës.

Enterieri i banesës është shumë i mirë dhe modern.

Për informata me të detajuara dhe vizitë banesës paraprakisht duhet të bëni termin nëpërmjet telefonit: 044 260 053 ose në viber: +37744260053

Çmimi për M2 është 900 Euro, Banesa shitet komplet e mobiluar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim