Shes Banesen ne Aktash te(ish restoran rugova)

Shitet nga: Emin 28 Pri 08:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 73 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 3 dhomeshe ne Aktash , banesa eshte ndertim i vjeter afer ish restoran Rugova, banesa ka tri dhoma( salloni me trepezari, kuzhine veqmas, 2 ballkona njeri nga lindja ana e sallonit dhe tjetri nga perendimi ana e dhomes se femijeve) 2 dhoma gjumi,banjo. Banesa eshte ne katin e trete eshte shume e pershtatshme te shfrytezohet edhe per ndonje biznes se te dera e hymjes menjeher jane shkallet ndihmese( emergjente) te cilat kan dalje para hymjes. Banesa ka hapsire 72.67m2 ( me dokumenta) por ka hapsire diku 90 m2. Banesa eshte ne emer te pronarit me dokumenta ne rregull e regjistruar ne kadaster te Prishtines. Banesa posedon liftin e ri me kartel, eshte me nxemje qendrore, eshte e renovuar pjeserisht .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim