Shes Banesen ne Prishtine

Shitet nga: kadri 12 Shk 23:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

83 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 63 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Banesen ne Prishtine ne Dardani

Banes eshte ne katin,e 4 dhe posedon 2 dhoma, 1 Kuzhine dhe 2 teras shpajze, kshtu i ka 63m, ne letra por kshtu jon 74m, ka lifte e tjera......
Nje sugjerim ma se mir ejani dhe e shikon keshtu banesen ok!
presim blersa serioz ju flm per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim