Shes Banesen ne Rrugen Bajram Kelmendi

Shitet nga: Enveri 15 Shk 11:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Bajram Kelmendi
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 3, ka sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo dhe terase,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim