Shes Banesen ne Ulpiane kati I

Shitet nga: Jehona 10 Pri 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Ulpiane 35 m2 ne dokumenta, kati i Pare. Banesa ka nje dhome te ndejes e cila shfrytzohet edhe per fjetje, kuzhinen, shpajz, koridor dhe Wc.Banesa eshte moderne dhe shitet me mobile. Po ashtu ka edhe podrum personal 6m2. Banesa eshte shume e parshtatshme edhe per zyre, notereri, ordinance etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim