Shes Banesen

Shitet nga: Faton 06 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa i ka me 80m katror eshte perdhes, 2 dhoma gjumi dhe salloni me kuzhin dhe banjo. Pamjen e ka te mir nga mbrapa shihet parku germia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim