Shes banes 42.480 dy dhoma gjumi sallon+kuzhin

Shitet nga: Vs 12 Gsh 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja
Kati 2-107 m2 ka kete renditje
3 dhoma gjumi
2 banjo
sallon me kuzhin
ballkon
cmimi 600m2

Kati 9-72m2 ka kete renditje
2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
shpajz
banjo
ballkon
cmimi 590m2 42.480
te gateshme ne shtator
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim