Shes banes 42.480 dy dhoma gjumi sallon+kuzhin

Shitet nga: Vs 23 Gsh 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shes vanes ne Breg Diellit Mati 1 Kompleksi " Rrezja"
Kati i 9-72m2 ka kete renditje
2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
shpajz
banjo
Ballkon
e gatshme ne shtator
cmimi 590m2
tel dhe viber: +38659 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim