Shes banes 42.480 dy dhoma gjumi sallon+kuzhin

Shitet nga: Vs 24 Gsh 10:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit Mati 1 Kompleksi Rrezja
kati i 9-72m2 ka kete renditje
2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
shpajz
banjo
ballkon
cmimi 590m2
e fatshme ne shtator
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim