Shes banes 42480 dy dhoma gjumi sallon+kuzhin

Shitet nga: vs 11 Gsh 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja

Kati 2-107m2 ka kete renditje

3 dhoma gjumi
sallpn me kuzhin
2 dhoma gjumi
ballkon
cmimi 600m2

Kati i 9-72m2 ka kete renditje

2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
shpajz
ballkon
banjo
cmimi 590m2 = 42.480
Te gateshme ne shtator
tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim