Shes banes 82m2 ne Lagjen e Muhaxherëve- Prishtinë

Shitet nga: Sokol Berisha 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen e Muhaxhereve, Rr. Sokol Sopi, Prishtinë.
Ndertesa eshte ndertim i ri me leje ndertimore
Banesa gjendet ne katin e 5-te, me pamje kah lindja.
Ka 82m2- sallon me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe nje wc ekstra.
Çmimi me marreveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim