Shes banes ne Dardani perball stacionit te autobus

Shitet nga: Arlind 08 Qer 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Dardani perball stacionit te autobusave.banesa ka siperfaqe 79.99m2 neto.eshte ne katin e dyte ka pamje ka jug-perendimi dhe ka veri-lindja.posedon 3 dhoma nje kuzhine.nje banjo.nje wc.dy ballkona.ni shpajz..banesa eshte komplet e renovuar.qmimi i arsyeshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim