Shes banes ne Prishtine

Shitet nga: betim 28 Shk 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani Prishtine
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ndertim i vjeter, gjendet ne katin e 7, te banesat e kalterta ne dardani. Ka lift i cili mirembahet rregullisht. Eshte e renovuar (dritare plastike, banjo e re, izolim ekstra nga brenda, nxemje qendrore etj). Posedon dokumentacion te rregullt, (kontrata, fleta poseduese).
Ka sallon me trapezari dhe ballkonin, kuzhina eshte e ndare poashtu ka ballkon, korridor, banjo dhe 1 dhome fjetjeje. Poashtu ne kat ekziston hapesire per shfrytezim, e perbashket me banoret e tjere te katit.
Ka 58 metra katrore neto.

Shitet prej pronarit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim