Shes banes ne qender te qytetit te hotel sirius

Shitet nga: Laaa 09 Mar 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne qender te qytetit Te Hotel SiriusPërshkrimi:Shes banes ne qender te qytetit te Hotel Sirius kati 4. Banesa esht ndertim i ri (DardaniaCompany) Posedon:2 dhoma gjumi Sallon.Kuzhin.Koridor.Banjo.Ballkon.Shpajz Ka nxemje me rryme(radiator)uje 24h Afer esht edhe parku i qytetit Esht e mobiluar dhe shum moderne. Pres bleres serioz
Cmimi:65.000€
75m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim