Shes banes te NAKI TRADE neMATIN1

Shitet nga: Arlind 23 Mar 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

51 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Mati 1 PRISHTINE
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne MATIN1 ne kompleksin"NAKI TRADE"ne Matin1 banesat gjenden afer rruges ENVER MALOKU te kompleksi TREGTIA dhe ka siperfaqe
--72m2ne katin e pare ka sallon me kuzhin edhe dy dhoma gjumi.ne qmimin e baneses perfshihet edhe garazha me depo qmimin total 51.000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim