Shes banesa te shkolla PAVARSIA CMIMI 700 Euro i..

Shitet nga: Elisah Isufi 04 Mar 22:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
SHITET BANESA NE RRUGEN MUHARREM FEJZA

SHITET BANESA

Dhe posedon
Sallon me kuzhin ,
Nje dhome gjumi per prinder ,
Nje dhome gjumi per femije
bajo dhe ballkon , banesa eshte e gatshme per banim.ELISAH ISUFI
044 544 881
049 186 363 (viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim