Shes banese 150m2 ne qender te banka Teb!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Dje 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR   150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Ne qender te Prishtines mbrapa teatrit kombetar ofrohet per shitje banesa me madhesi 150m2.Kjo banese karakterizohet me organizim mjaft te mire dhe shfrytezim racional te hapesires.
Banesa ka kete renditje:4 dhoma te gjumit,qendrim ditor,kuzhine me tryezari,2 ballkona,dhe depo.
Banesa ka pamje kah rruga dhe ndriçim te kenaqshem.
Ne kuader te çmimit perfshihen edhe orendite.
Çmimi fillestar:135,000,i negociueshem,
Kontakti:044 556 777
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim