Shes banese ne Bregun e Diellit 2

Shitet nga: Luan Sefedini 08 Qer 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Banesat e Bardha, objekti 14, Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 114 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen prej 114 m2 netto ne Bregun e Diellit 2, banesat e bardha. Banesa eshte ndertim i vjeter ne katin e 4. Banesa posedon ne katin e pare 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, koridor, shpajze, wc dhe banjo. Poashtu ne katin e pare gjinden edhe 2 ballkona. Permes shkalleve gjindet kati 1 plus i cili ka 1 dhome gjumi, wc dhe korridor. Per me teper kati 1 plus ka hapsire per zgjerim. Te interesuarit serioze mund te na kontaktojne ne numrin e telefonit 049 720 540. Banesa ofron mundesi banimi komode per nje familje 4 anetareshe. Banesa shitet e mobiluar dhe e pamobiluar sipas marreveshjes.

P.S. Vetem per bleresit serioz. Cmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim