Shes banesem me lagjen TopHane, 126m2

Shitet nga: Uran 01 Mar 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: TopHane
Sipërfaqe: 126 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen TopHane.Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon me kuzhine dhe 2 banjo.Kati 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim