Shes banesen

Shitet nga: Ilir 24 Shk 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rr.'Shpetim Robaj
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Prishtinë
Shesh banesen 120m ne Rrugen Shpetim Robaj rryga per germi mrapa shkolles se mesme Gjin Gazulli
Banesa ka 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhin,bano,3 ballkona plus podrum dhe hapsir per parking.
Cmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim