Shes banesen Ekskluzive ne emshir 90m2

Shitet nga: Xhemajl 15 Sht 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

63 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shes banesen te kullat e arabve ne emshir 90m2
Sipërfaqe: 99 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte te kullat e arabve ne kullen e 9 kati 2 , 90m2 dhe posedon :
dhomen e ndenjes,kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 ballkona dhe banjon.
Banesa eshte komplet e mobiluar.

Te interesuarit te me kontaktojne ne kete nr : 044/159-687 dhe 045/898-860
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim