Shes banesen duplex

Shitet nga: Banes 17 Gsh 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen dupleks 65 m2.ne lagjen arberia banesat e tregetis kati i 6 uj 24 or E mobiluar dhe me nxemje qendrore me rrym.
VIBER +386 49 649 619
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim