Shes banesen ekskluzive ne prishtine lagjia emshir

Shitet nga: Xhemajl 11 Sht 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shes banesen ekskluzive ne prishtine
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte te kullat e arabve ne emshir, kulla e 6 kati 3 eshte 85 m2 dhe posedon:
Dhomen e ndenjes,kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 ballkona dhe banjon.
Banesa eshte komplet e mobiluar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim