Shes banesen ne Bregun e Diellit 2

Shitet nga: Arben 08 Mar 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Bregun e Diellit 2 te banesat e bardha me siperfaqe 65m2 ,katin e 3-te.Banesa posedon flet poseduese dhe jam pronari i pare qe nga viti 1989.
Perkthimi i baneses behet menjeher.
Çmimi i arsyshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim