Shes banesen ne Dardani te Banesat e Gjelberta

Shitet nga: Raif Hyseni 23 Dhj 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Dardani Kurriz te Banesat e gjelberta perball shkolles Xhemail Mustafa. Ne katin e 5te. 3 dhomeshe (sallon dhe dy dhoma gjumi), kuzhine me trapezari, nje banjo dhe ballkon i izoluar. Eshte plotesisht e rinovuar. Banesa eshte me shkalle dhe ka 3 nivelizime. Hymja eshte e siguaruar dhe lifti punon. Çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim