Shes banesen ne Lagjen Dardania kati 3

Shitet nga: Hamdi 10 Gsh 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Ka dy dhoma gjumi,kuzhina se bashku me sallon,nje banjo dhe nje ballkon.Banesa gjindet ne lagjen Dardania,perball Termokosit, posedon parking te madh qerdhe dhe shkollen dardania
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim