Shes banesen ne Ulpian

Shitet nga: And 27 Gsh 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne lagjen Ulpiana perballe menzes se studenteve.Banesa eshte ndertim i vjeter me dokumenta te rregullta ne katin e 4.Banesa permban nje dhome gjumi , nje sallone , kuzhine , toalet ,ballkon dhe koridor.Te interesuarit mund te na kontaktojne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim