Shes banesen ne Ulqin, 58 m²

Shitet nga: M.I. 18 Dhj 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 58 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne Ulqin, 58 m², kati 3. Banesa gjendet ne qender.
Ka kete renditje:
dhome dite
dhome fjetje
kuzhine dhe trepezari
ballkon me dy hyrje (nga kuzhina dhe dhoma e dites)
korridor
banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim