Shes banesen ne breg te diellit

Shitet nga: Altin 11 Sht 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet te stacioni i autobuseve ne nje vend komod dhe pamje nga rruga,ne dokumentacion ka 65m2 por siperfaqja e saj eshte 75m2 ,cmimi sipas marrveshjes por mund te bejme ndrrim me banes me te madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim