Shes banesen ne lagjen Bregu i Diellit

Shitet nga: toni 08 Jan 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 38 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen Bregu i Diellit per ball shtepis se shendetit /Ambulantes, kati i 4. Banesa ka 38 metra dhe eshte ndertim i vjeter, banesat e kuqe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim