Shes banesen ne lagjen TopHane 110m2

Shitet nga: Uran 05 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 2 dhoma gjumi,sallon te madh me kuzhin dhe nje terrace.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim