Shes banesen ne lagjen Tophane

Shitet nga: Uran 06 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 126 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagejn Tophane.Banesa posedon 3 dhoma gjumi,sallon + kuzhin dhe 2 banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim