Shes banesen ne lagjen dardani 200m2 ne katin 6-te

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 06 Pri 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen prej 100m2 banim dhe 100m2 terras ne katine e 6-te
Ne lagjen Dardania afer stacionit te autobuseve
Banesa posedon
-sallon
- kuzhin
-3 dhoma gjumi
-1 dhome pune
-1banjo
-3ballkona
Qmimi 150.000 euro i diskutushem
PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING

AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim