Shes banesen ne lagjen tophane 126m2

Shitet nga: Uran 13 Shk 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: TopHane
Sipërfaqe: 126 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Banesa posedon 3 dhoma gjumi,sallon me kuzhin dhe 2 banjo.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim