Shes banesen njedhomshe ne lagjen Mati 1

Shitet nga: shyretja 21 Sht 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: rr.Muharrem Fejza - Mati 1
Sipërfaqe: 43 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Kati i parë, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
shes banesen ne lagjen e Matit,banesa ka nje dhom dite me kuzhin dhe nje dhom te vogel,ballkon, banjo dhe koridor,eshte ndertim i ri,eshte ne katin e pare,ka dhe ashensor,ndodhet te shkolla Pavarsia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim