Shes banesen

Shitet nga: Fadil Gashi 10 Mar 08:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen Dardania afer shkolles Dardania. Banesa eshte ne katin e 2 dhe ka 2 dhoma gjumi,sallon, kuzhine,banjo, wc, 2 ballkona dhe bondrumin. Te interesuarit mund te me kontaktojn ne nr e telefonit
044-239-678
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim