Shes banesen

Shitet nga: besa 07 Pri 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Urgjente shitet banesa në dardanij Prishtinë. te bashkësia e tret lokale 64 m2 kati i tret me ashensorë banesa ka dhomën e gjumit sallonin korridor dhe ballkonin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim