Shes banesen

Shitet nga: Arsim 21 Gsh 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Shes banesen tredhomeshe afer rrethrrotullimit te Eulexi ne Lagjen e Spitalit, kati I katert. Banesa ka sallon me kuzhine dhe dy dhoma gjumi. Banesa eshte ne perfundim e siper. Cmimi I volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim